Błotne SPA z morza martwego

Życie jest pełne paradoksów, a salon Vitality Studio udowadnia to swoim magicznym zabiegiem – w końcu kto by pomyślał, że najlepszym sposobem na ożywienie psychofizycznej werwy jest… błoto z Morza Martwego! To najstarsze naturalne spa bogate jest w całe mnóstwo pożytecznych witamin, pierwiastków oraz minerałów. Aby dostarczyć skórze kogoś z Twoich ukochanych odpowiednią dawkę życiodajnych składników, specjalistki wykonają dwa niezwykle skuteczne zabiegi z wykorzystaniem błota!

Peeling solno-błotny z Morza Martwego dogłębnie usuwa martwy naskórek, jednocześnie poprawia krążenie i stymuluje skórą przemianę materii. Wspomaga wytwarzanie tzw. płaszcza solnego, który przez działanie osmotyczne sprzyja nawilżeniu skóry, ułatwiając jednocześnie wchłanianie całego bogactwa minerałów Morza Martwego.

Maska błotna z morza martwego regeneruje, pielęgnuje i odżywia skórę, oczyszcza ją i wygładza, pozostawiając świeżą, matową i nawilżoną. Pobudza krążenie krwi i metabolizm skórny. Jest szeroko stosowana w ośrodkach spa do zabiegów antycellulitowych i przeciw rozstępom.

Przebieg zabiegu

Solno-błotny peeling całego ciała połączony z delikatnym masażem (30 min)
Po zmyciu peelingu na ciało nakładana jest maska błotna, z którą leży się przez około 15 min.

Następnie zmywamy maskę ciepła wodą .

Czas trwania około 70min        Cena: 99zł       Cena Dla Dwojga: 179zł

 

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa