Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

Błotne SPA

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Morze martwe to najstarsze i największe naturalne spa na świecie. Niezwykłe właściwości kosmetyczne i terapeutyczne błota, soli i wody znane są od starożytności. Dzięki bardzo wysokiej koncentracji cennych minerałów i pierwiastków takich jak: magnez, potas, wapń, żelazo, mangan, bromki, siarczany, węglany i wielu innych.

Peeling solno-błotny z Morza Martwego dogłębnie usuwa martwy naskórek, jednocześnie poprawia krążenie i stymuluje skórą przemianę materii. Wspomaga wytwarzanie tzw. płaszcza solnego, który przez działanie osmotyczne sprzyja nawilżeniu skóry, ułatwiając jednocześnie wchłanianie całego bogactwa minerałów Morza Martwego.

Maska błotna z morza martwego regeneruje, pielęgnuje i odżywia skórę, oczyszcza ją i wygładza, pozostawiając świeżą, matową i nawilżoną. Pobudza krążenie krwi i metabolizm skórny. Jest szeroko stosowana w ośrodkach spa do zabiegów antycellulitowych i przeciw rozstępom. Legendarne, pozyskiwane ręcznie czarne błoto z morza martwego, gotowe do użycia, polecane jest przede wszystkim do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej, szczególnie do skóry problematycznej, ale sprawdzi się doskonale również przy cerze normalnej. Błoto z morza martwego wykazuje działanie oczyszczające i ściągające pory skóry, przez co regulowane jest wydzielanie się sebum.

Przebieg zabiegu:

Solno-błotny peeling całego ciała połaczony z delikatnym masażem (30min)

Po zmyciu peelingu, nakładamy na ciało maskę błotną z którą leżymy ok 15min.

Następnie zmywamy maskę ciepła wodą .

Czas trwania zabiegu – ok. 70min.

Promocyjna cena!

Dla jednej osoby  89zł zamiast 119

Wersja Dla Dwojga 159zł zamiast 209