Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

Zabiegi na Dłonie i Stopy

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Zabiegi na Dłonie i Stopy

MASAŻ STÓP

Odkryj wszechświat dobrego samopoczucia i błogości. Nic nie daje tak wyraźnego uczucia rozpieszczania siebie, jak w masaż stóp, gdyż są one podstawą naszego ciała i znajduje się w nich ponad 72 tysiące zakończeń nerwowych połączonych z każdym narządem, w szczególności z tzw. „splotem słonecznym” . Tak więc masaż stóp pomoże rozluźnić całe ciało pozostawiając Cię z odmłodzoną energią i dobrym samopoczuciem.

Przebieg zabiegu.

Wstęp – 10 minutowa kąpiel stóp z wykorzystaniem urządzenia do hydromasażu z dodatkiem soli EPSOM. W tym czasie siedzisz wygodnie w fotelu wyposażonym w matę do masażu magentycznego na pilota (możesz korzystać jeśli chcesz).

Następnie wykonamy krzemowy peeling stóp, aplikujemy olejek kokosowy z dodatkami i wykonujemy bardzo przyjemny masaż, na siedząco lub leżąco wg życzenia. Na zakończenie wmasujemy krem pielęgnująco regenerujący.

Koszt zabiegu 50 zł

Czas trwania: ok 45min


Zabieg parafinowy na stopy:

Zabieg parafinowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób z suchą skórą dłoni czy stóp. Zapewnia jej regenerację i nawilżenie.


Zabieg rozpoczyna się odpowiednim przygotowaniem stóp do kąpieli parafinowej. Na początku przeprowadzany jest peeling, którego celem jest dokładne oczyszczenie skóry ze zrogowaciałego naskórka. Następnie peeling zmywany jest, a na stopy nakłada się balsam odżywczy. Gdy stopy zostaną całkowicie osuszone, zanurzamy stopy w parafinie. Następnie zakładamy specjalne skarpetki frotte. Po około 20minutach ściągamy parafinę i wmasowujemy pozostałości preparatu.

Czas trwania zabiegu ok: 50min.

Cena: 40zł


Zabieg parafinowy na dłonie:

Zabieg parafinowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób z suchą skórą dłoni czy stóp. Zapewnia jej regenrację i nawilżenie.

Zabieg parafinowy zaczynamy od peelingu dłoni, który usunie martwy i zrogowaciały naskórek, dzięki czemu zaaplikowany następnie preparat odżywczy przedostanie się w głębsze warstwy skóry. Kolejnym etapem jest zanurzenie dłoni w kąpieli parafinowej do momentu uzyskania grubej powłoki na skórze. Ciepła parafina rozszerza pory, dzięki czemu składniki odżywcze szybciej się wchłaniają. Na warstwę parafiny kosmetyczka nakłada rękawice, których zadaniem jest dłużej utrzymać ciepło. Po około 20 minutach rękawice wraz z parafiną usuwane są z dłoni, po czym wmasowujemy pozostałości preparatu.

Czas trwania zabiegu: 30-40min.

Cena: 30zł


Pedicure SPA

Czyli odprężający zabieg, który łączy pielęgnacyjne zabiegi na stopy oraz pedicure klasyczny.

Przebieg zabiegu:

  • Aromatyczna kąpiel

  • Zmiękczający peeling stóp

  • Usuwanie zrogowaceń i zgrubień za pomocą frezarki.

  • Malowanie paznokci lakierem klasycznym.

  • Wmasowanie odżywczego kremu

Zabieg nawilża oraz regeneruje skórę. Zapewnia efekt gładkich stóp na długi czas.

Czas trwania 60-90min.

(Zdjęcie hybrydy + 10zł)

Cena Regularna: 80zł

Cena promocyjna: 59zł

Zabiegi na Dłonie i Stopy

Zabiegi na Dłonie i Stopy