Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

EKSKLUZYWNY RYTUAŁ CZARNA PERŁA

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

W tym pakiecie używamy preparatów z dodatkiem naturalnej sproszkowanej czarnej perły. Skóra i perły to dobre połączenie – nie tylko w kontekście sztuki biżuteryjnej. Te urocze klejnoty zawierają cały szereg cennych składników mineralnych, a także białek i aminokwasów, takich jak glicyna, kwas asparaginowy czy alanina – działają one odżywczo na skórę i spowalniają procesy jej starzenia. W zabiegu wykorzystana jest hydrolizowana masa perłowa, bogata w minerały, peptydy, aminokwasy, niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu skóry.Masa perłowa jest w stanie zapobiegać powstawaniu wolnych rodników, a tym samym wywoływanym przez nie zmianom na poziomie komórkowym. Wszystko to sprawia, że perły stanowią cenny surowiec kosmetyczny, przeznaczony do jednych z najbardziej ekskluzywnych zabiegów na ciało dostępnych na rynku.

Przebieg zabiegu:

  • Relaksacyjny masaż twarzy – ożywia, dotlenia i odmładza skórę, uaktywnia mikrokrążenie, odprowadza zastygłą limfę, zmniejsza napięcie mięśni twarzy, co sprawia że zaczyna ona „żyć”

  • Perłowa maska – Zastosowany w masce wysoce zaawansowany związek minerałów organicznych aktywuje komórki do odnowyBłyszczące drobinki rozświetlają skórę. Najczęściej są to niewidoczne gołym okiem drobinki, które rozpromieniają twarz odbitym światłem, optycznie wygładzają skórę i zmniejszają widoczność zmarszczek.

  • Perłowy peeling -masaż calego ciała – Najprzyjemniejsza część pakietu, jako że masować się uwielbiamy. Tak więc robimy masaż który ma jednocześnie właściwości peelingujące. Oczywiście z dodatkiem masy perłowej. Masaż zakończony prysznicem następnie aplikacją wzbogaconego wyciągiem perłowym serum.

  • Pedicure SPA – masaż wodny z dodatkiem soli EPSOM który ma na celu rozmiękczenie skóry na stopach. Usunięcie zrogowaciałego naskórka. Zabieg wykonujemy na siędząco w fotelu na macie z funkcja masażu magnetycznego, co jest już samo w sobie bardzo odprężające i powoduje uwalnianie endorfin (hormonów szczęścia) w organizmie. Odprężający masaż stop. Jeśli zachodzi taka potrzeba obcinanie i opiłowanie paznokci.

Cena: 240zł

Dla Dwojga: 380zł

Czas trwania około 3,5 godziny.