Wyświetlanie 1–16 z 61 wyników

 • Promocja!

  1. Powitanie Wiosny CD

  24,00 

  Kompozycją delikatnych melodii, które wręcz niezauważalnie wpływają w ucho tworząc niepowtarzalny relaks. Muzyka ta jest doskonała na wszystko: pomaga osiągnąć głęboki stan odprężenia, jest bardzo dobra jako podkład do relaksu, uwalnia od codziennych napięć i redukuje stres oraz doskonale wpływa na wyobraźnię i samopoczucie.

  Muzyka: Łukasz Kaminiecki

  Kliknij   TUTAJ  aby posłuchać fragmentów utworów

  1. Powitanie wiosny 7:09
  2. Uśmiech nowego życia 9:11
  3. Przebudzenie serca 10:31
  4. Oddech natury 18:08
  5. Taniec motyli 16:23
  6. Kolorowa łąka 13:30

  Łączny czas płyty: 75 minut

 • Promocja!

  2. Laguna CD – Łukasz Kaminiecki

  24,00 

  Dążąc do harmonii wewnętrznej można korzystać z wielu wspaniałych narzędzi. Jednym z nich jest muzyka, która wciąż zajmuje czołowe miejsce w rozwoju człowieka. Ponad czasowo ograniczone hity niemal całkowicie zależne od preferencji dyktatorów modnego stylu życia można znaleźć taką, która wciąż opiera się upływowi czasu. To muzyka sięgająca do wnętrza, którą można zarówno nucić jak i słuchać niezależnie od trendów. „Laguna” to najnowsza propozycja Łukasza Kaminieckiego, którego twórczość z powodzeniem opiera się modzie i który wciąż komponuje z pasją.

  Kliknij TUTAJ aby odsłuchać fragmentów utworów.

  1. Morska fala – Sea wave – 5:37
  2. Brzeg – Shore – 8:51
  3. Laguna – Lagoon – 5:48
  4. Marzenia – Dreams – 6:05
  5. Niebo – Sky – 9:00
  6. Powrót – Return – 5:35
  7. Mój dom – My home – 9:30
  8. Otchłań wspomnień – Depths of memories – 7:39
  9. Seledynowa głębia – Aquamarine depth – 6:08
  10. Błękit – Blue – 7:17

   

  Łączny czas: 71 minut

   

 • Promocja!

  3. Overtone Tube CD – Masaż Dźwiękiem

  25,00 

  Rewelacyjny projekt muzykoterapii! Masaż wykonywany za pomocą specjalnej tuby zaopatrzonej w sporej długości struny akustyczne, do której wchodzi człowiek. Akustyka wewnątrz tej tuby sięga potężnych drgań odczuwalnych na planie fizycznym, które powodują głębokie oddziaływanie na harmonizację komórek ciała. Taki masaż posiada znacznie silniejsze oddziaływanie niż znany do tej pory masaż za pomocą mis i gongów tybetańskich.

  Kliknij TUTAJ aby odsłuchać fragmentów utworów

  1. The Trans Massage 9:27
  2. The Deep Massage 8:11
  3. The Massage Of The Heart 9:39
  4. The Massage Of The Body 6:56
  5. The Gentle Massage 7:08

  Całkowity czas: 41:23

   

 • Promocja!

  4. Spiral Music CD 432 Hz

  28,00 

  Medytacja muzyczna, w której podróż odbywa się zgodnie z energią czakr. Począwszy od czakry pierwszej muzyka wznosi odczucia harmonii i spokoju coraz głębiej i wyżej.

  Kliknij  TUTAJ  aby odsłuchać fragmentów utworów

  1. Muzyka spiralna 1 – 47 minut
  2. Muzyka spiralna 2 – 28 minut

  – łączny czas nagrań 75 minut

  Muzyka: Łukasz Kaminiecki – Lucas K

 • Promocja!

  5. Alikwoty 432 Hz [CD]

  28,00 

  Niejednokrotnie, słuchając muzyki, czujemy przenikające nas wibracje. Jeśli wpływają na nas kojąco, jeśli pod ich wpływem doznajemy wizji lub nachodzą nas miłe wspomnienia, to znak, że jesteśmy pod działaniem alikwot – najbardziej tajemniczych dźwięków, jakie zna człowiek.

   

  Alikwoty to – technicznie rzecz biorąc – tony harmoniczne będące częścią składową dźwięku o różnej częstotliwości, a ich częstotliwość drgań jest wielokrotnością liczby drgań najniższego składnika dźwięku, który sprawia, że słyszymy ów dźwięk. Kolejne alikwoty są wyższe od tonu podstawowego i układają się w ciągi dźwięków.

   

  Dźwięk można porównać do światła. Jeśli promień światła przejdzie przez pryzmat, rozszczepia się na spektrum kolorów tęczy. Widzimy więc, że światło nie jest jednolite. To samo dzieje się z dźwiękiem. Alikwoty to pojedyncze częstotliwości. Istnieje alikwota podstawowa oraz pochodne, które są wielokrotnościami częstotliwości alikwoty podstawowej. To alikwoty sprawiają, że dźwięk ma barwę, wysokość oraz inne cechy.

  Posłuchaj TUTAJ

 • Promocja!

  6 Relax nad morzem 432 Hz

  28,00 

  Relaksująca muzyka jest syntezą dźwięku i ciszy. A im doskonalsza synteza, tym głębiej wkracza muzyka. Dźwięk stwarza ciszę, – czyni ją piękniejszą – a cisza stwarza możliwość odbioru dźwięku. Dźwięk daje więcej miłości dla muzyki, więcej możliwości dla ciszy. Słuchając relaksującej muzyki połączonej z odgłosami natury, odbierasz ją jak modlitwę, jak pełnię. Coś jednoczy sie w Tobie. Przenosisz sie do środka, zapuszczasz korzenie. Ziemia i niebo spotykają sie ze sobą, już nie są oddzielone. Ciało i dusza spotykają się i scalają ze sobą, tracą swoje definicje. I to jest ta wielka chwila, chwila mistycznego połączenia.

  Spacerując nad morzem i odczuwając delikatne muskanie fal jedyne, co stracisz to stres, napięcia i zmęczenie. Taki spacer przyda się każdemu

  Posłuchaj TUTAJ

  1. Spacerując brzegiem morza 20’
  2. Cichnące emocje 24’
  3. O zachodzie słońca 19’
  4. Mistyczne połączenie 10’

   

  Łączny czas płyty: 72 minut

 • Promocja!

  7. Relax przy strumyku 432 Hz

  28,00 

  Relaksująca muzyka jest syntezą dźwięku i ciszy. A im doskonalsza synteza, tym głębiej wkracza muzyka. Dźwięk stwarza ciszę, – czyni ją piękniejszą – a cisza stwarza możliwość odbioru dźwięku. Dźwięk daje więcej miłości dla muzyki, więcej możliwości dla ciszy. Słuchając relaksującej muzyki połączonej z odgłosami natury, odbierasz ją jak modlitwę, jak pełnię. Coś jednoczy sie w Tobie. Przenosisz sie do środka, zapuszczasz korzenie. Ziemia i niebo spotykają sie ze sobą, już nie są oddzielone. Ciało i dusza spotykają się i scalają ze sobą, tracą swoje definicje. I to jest ta wielka chwila, chwila mistycznego połączenia.

   

  Ogień przyniesie ukojenie w chłodne dni, rozgrzeje gdy za oknem szybko roztacza się mrok, i zrelaksuje przenosząc nas do wspomnień ciepła domowego ogniska.

  1. Słoneczny płomień 10:31
  2. Niebo nad polaną 8:35
  3. Melodia harmonii 11:12
  4. Ze śpiewem ptaków 25:22
  5. Przy strumyku 11:47

  Łączny czas płyty: 68 minut

  Posłuchaj TUTAJ

 • Promocja!

  8. Wizualizacja Zdrowia + Wewnętrzny Spokój 432 Hz – 2x CD

  28,00 

  Pakiet WIZUALIZACJA ZDROWIA I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ 432 Hz

  Pakiet 2 płyt CD z wizualizacjami proponowanymi dla lepszego samopoczucia i zdrowia oraz osiągnięcia wewnętrznego spokoju i harmonii to limitowana okazja dla osób chcących korzystać z prowadzonych relaksacji. Naturalna częstotliwość nagrań 432 Hz daje dodatkowe możliwości lepszego komfortu odbioru. Nagrania na tych płytach są takie same jak na starszych wydaniach. Zmienia się tylko częstotliwość dźwięku. Mimo, iż pozornie różnica nie jest słyszalna to po dłuższym słuchaniu wyraźnie wzrasta komfort odbioru a co za tym idzie przyswajalność afirmacji.  Te ponad dwie godziny nagrań dostarczy ogrom pozytywnej energii i może zmienić kierunek na pozytywny.

 • Promocja!

  9. Astralne Podróże 432 Hz [CD]

  35,00 

  Podróże to ulubiona część niemal wszystkich ludzi. Zwiedzanie nowych miejsc, poznawanie innej kultury to pełne przygód doświadczenia owiane tajemnicą i nierzadko mistycyzmem. W natłoku codzienności niezwykle trudno jest zagospodarować chwile dla siebie. Podążanie medytacją w kierunku poznania własnego wnętrza to wyzwanie dla tych, którzy oczekują od siebie znacznie więcej. W osiągnięciu wewnętrznej harmonii i głębokiego wyciszenia niezwykle pomocna jest muzyka z tej płyty. Jej działanie niesie za sobą nieocenione dobrodziejstwa – zwiększenie zdolności koncentracji, lepsze samopoczucie czy wewnętrzny spokój to tylko niektóre z nich.

   

  Spokojna i bardzo łagodna a zarazem głęboka muzyka stosunkowo skutecznie wprowadza w głęboki stan relaksu czy w stan medytacji. Wystarczy tylko odrobina czasu, aby przenieść się w nieodgadnioną część własnego istnienia.

  Posłuchaj fragmentów  TUTAJ

 • Promocja!

  Aerobic Dance 432 Hz [CD]

  28,00 

  Aerobic Dance to zestaw ćwiczeń kształtujących sylwetkę wykonywanych do muzyki. Wszystkie formy ruchu podczas których zwiększa się wymiana tlenowa w organizmie bardzo pozytywnie wpływają nie tylko na lepsze samopoczucie ale również na zdrowie. Profesjonalna kompozycja rytmiki muzycznej w zakresie 122 BPM do 133 BPM to ćwiczenia gimnastyczno-taneczne wykonywane w tym rytmie w celu pobudzenia pracy układu krążenia i oddychania, poprawy kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej. Na płycie znajduje się 12 nagrań zamieszczonych w kolejności zwiększającej się rytmiki i połączonych w całość (bez przerw między utworami). Każdy utwór to wzrost tempa o wartość 1 BPM. Taneczna melodia wpływa motywująco na realizowanie tych ćwiczeń.

  Posłuchaj fragmentów  TUTAJ

 • Promocja!

  Alpha -Theta-Delta [CD]

  20,00 

  Jeśli stawiasz pierwsze kroki w kształtowaniu technik relaksu czy medytacji to ta płyta jest właśnie dla ciebie. Dzięki tej muzyce w swobodny, lekki i bezstresowy sposób wejdziesz w głęboki relaks. Poczujesz jak dźwięk i łagodna melodia niosą cię w przestrzeń całkowitego odprężenia. Nie ma potrzeby stosować siły koncentracji i skupienia – wystarczy tylko rozluźnić się i pozwolić sobie na działanie muzyki.

  Nasz umysł pracowałaby znacznie lepiej, gdybyśmy wykorzystywali potencjał dostępny w naszym mózgu. Ale przeciętny człowiek wykorzystuje tylko 3-6% możliwości swojego mózgu. Ta większa część jest w stanie uśpienia (wyłączona). Okazuje się, że tajemnica uaktywnienia tej części mózgu tkwi w tobie, w tym jak twój mózg pracuje, a mówiąc jaśniej jak się między sobą (na jakich częstotliwościach) porozumiewają się półkule mózgu. Czy ich praca jest zsynchronizowana. Nie uruchomimy tych ponad 90% jeśli będziemy przebywać w stanie aktywności beta.

  Posłuchaj fragmentów TUTAJ 

 • Promocja!

  Blue Dream [CD]

  28,00 

  Klimat płyty z pogranicza chillout, lounge sprawdzi się zdecydowanie jako podkład muzyczny wszelkich zabiegów wellness & spa, spotkań towarzyskich czy biznesowych, a także jako forma barwnego wypełnienia przestrzeni, w której się aktualnie znajdujemy np. w pracy, ale także i w domu. Muzyka to nie tylko same dźwieki, ale także alternatywa kreowania atmosfery w przestrzeni w jakiej się poruszamy. Warto zadbać, by była zwyczajnie przyjemna i sprzyjająca dobremu nastrojowi.

   

  Klimat chillout wzbogacony o etniczne nawiązania czyni płytę Blue dream barwną dźwiękowo oraz wysoce podnoszącą energię. Charakterystyczne są tutaj odgłosy bębnów co nadaje muzyce swoistego charakteru.

  Autor: Mateusz Jarosz

  1. Like a sky 6:18
  2. Waves of an ocean 5:15
  3. Blue light 5:15
  4. Blue eyes 5:01
  5. Freedom 5:02
  6. Air 5:46
  7. Turquoise 4:48
  8. By the sea 5:02
  9. I feel joy 5:46
  10. Possibility 5:52
  11. Wherever 4:52
  12. Do you dream? 6:05

  Łączny czas płyty: 70 minut

  Posłuchaj TUTAJ

 • Promocja!

  Celtic whisper CD

  30,00 
  1. charm 4:09
  2. Morning dew on the grass 4:12
  3. Let’s dance with elves 4:20
  4. Natural spontaneity 4:19
  5. Whispers of memories 4:15
  6. Dancing in the moonlight 4:25
  7. Celtic breeze 4:44
  8. Tales of the forests… 5:08
  9. Spirits of the Nature 5:15
  10. Foggy fields 4:48
  11. Consonance of souls 4:48
  12. Celtic whisper 10:24

  Kliknij TUTAJ aby posłuchać fragmentów utworów.

   

  Total time: 61:10

 • Promocja!

  Częstotliwość 432 Hz – Information CD

  28,00 

  „Jeśli chcesz poznać tajemnice wszechświata, musisz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”- Nikola Tesla

  Muzyka do nauki i szybkiego przyswajania informacji to doskonałe tło do prac umysłowych. Piękne melodie zawarte na tym krążku są celową kompozycją taktowaną 60 razy na minutę (muzyka nagrana w tempie 60). Pozwala to na utrzymanie stanu umysłu bez napięć i stresów. W takim stanie najlepiej jest się uczyć, czytać książki lub twórczo pracować. Wiele przedsięwzięć szybkiej nauki, czy nauki języków obcych bazuje właśnie na wykorzystywaniu bez napięciowego stanu umysłu do szybkiego przyswajania informacji. Sama linia melodyjna tych nagrań jest bardzo przyjemna i ciepła więc nie będzie stanowiła jakichkolwiek napięć. Może być również wykorzystywana w innych sytuacjach, np. jako podkład do relaksacji, rozmów, czy sympatycznych spotkań.

  1. Daleka podróż 10:00
  2. Dom Ojca 16:10
  3. Guitar 5:28
  4. Laguna 5:40
  5. Adi Shakti 13:12
  6. Touch 6:33
  7. Hawaii 5:27
  8. Romantic 4:02
  9. Africana 4:52

  Łączny czas nagrań 71 minut

  Posłuchaj TUTAJ 

 • Promocja!

  Częstotliwość 432 Hz Medytacje bezpieczeństwa + Umiejętność wybaczania 2x CD

  28,00 

  Medytacje Bezpieczeństwa i Umiejętność Wybaczenia 432 Hz

  Naturalna częstotliwość nagrań 432 Hz daje dodatkowe możliwości lepszego komfortu odbioru. Nagrania na tych płytach są takie same jak na starszych wydaniach. Zmienia się tylko częstotliwość dźwięku. Mimo, iż pozornie różnica nie jest słyszalna to po dłuższym słuchaniu wyraźnie wzrasta komfort odbioru a co za tym idzie przyswajalność afirmacji. Ponad dwie godziny nagrań dostarczy ogrom pozytywnej energii i może zmienić kierunek na pozytywny.

  Medytacje bezpieczeństwa – posłuchaj TUTAJ

  Umiejętność wybaczania – posłuchaj TUTAJ

 • Promocja!

  Częstotliwość 432 Hz Time for Children [CD]

  28,00 

  Dzieci są dla każdego rodzica największym skarbem i sensem jego życia. Troska o dziecko niemal przekracza granice życia rodzica, które chętnie oddałby je dla dobra potomka. Dzieci w swojej naturze są prawdziwe. Prawda, która będąc najczystszą w swej postaci potrafi zmienić świat. Warto być jak dziecko. Warto cieszyć się każdą chwilą tak szczerze jak robią to dzieci. Nie ważne czy to wypada czy nie. Pierwsze kilka lat życia człowieka to aktywność jego duszy przejawiająca się w dziecku, w jego prawdziwej naturze.

  1. Gentleness 8:41
  2. Whisper of the Sea 7:17
  3. Nature’s Gifts 9:43
  4. Subtlety 7:09
  5. A Memory 9:45
  6. Evening 11:52
  7. Serenity 10:53

  Całkowity czas: 65 minut

  Posłuchaj TUTAJ