Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

MASAŻ BOROWINOWY

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

MASAŻ BOROWINOWY

LEKARZ LECZY – NATURA UZDRAWIA

Uzasadnienie terapii torfowej

Bez wątpienia można odnosić się do torfu jako żywej apteki, ponieważ pochodzi z setek rodzajów roślin i jest prawdziwą kopalnią cennych dla zdrowia składników, mikro- i makroelementów. Zawiera między innymi: woski, żywice, pektyny, garbniki, kwasy humusowe, hymatomelanowe, potas, żelazo, krzem, magnez, wapń i wiele innych.

Torf zatrzymuje wodę i ciepło. Wykazuje właściwości absorpcji metali ciężkich, więc pomaga w detoksykacji i wykazuje działanie wybitnie terapeutyczne.

Działanie: ujędrniające, nawilżające i regenerujące, antycellulitowe, przeciwreumatyczne, przeciw obrzękowe, przeciwzapalne i zdrowotne.

Przebieg:

Zabieg rozpoczynamy pobytem w saunie w celu nagrzania ciała i otworzenia porów skóry (Sauna nie jest konieczna, w przypadku przeciwskazań robimy szczotkowanie). Masaż wykonujemy na podgrzewanym stole. Nakładamy ciepły (nie gorący) torf zmieszany z odrobiną oleju kokosowego i robimy bardzo przyjemny masaż przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i systemem koloroterapii. Dzięki masowaniu składniki odżywcze są lepiej wchłaniane, a sam masaż daje dodatkowe walory przyjemnościowe i przyspiesza wchłanianie cennych dla zdrowia substancji. Na zakończenie masażu nakładamy jeszcze dodatkowa porcję borowiny, nakrywamy folią i kocem w celu zatrzymania ciepła i leżymy jeszcze na ciepłym stole ok 15 minut relaksując się i pozwalając borowinie działać. Ciało spłukujemy pod prysznicem. Nie używamy mydła.

Czas trwania 100min

Cena 140zł

zabieg borowinowy częstochowa

Masaż Borowinowy