MASAŻ CZEKOLADĄ

Na cześć tej królowej słodyczy, Vitality Studio oferuje wspaniały masaż czekoladowy który zajmuje niekwestionowaną wysoką pozycje we wszystkich rankingach popularności masaży, nie tylko w Polsce, ale i na całym Świecie.

Relaksujący i pielęgnujący masaż czekoladowy wykonywany na podgrzewanym stole.

Używamy prawdziwej czekolady wzbogaconej surowym zmielonym ziarnem kakaowca, które nie było poddane cieplnej obróbce, w związku z tym ma działanie takie samo jak sama czekolada, tylko silniejsze. To niesamowita bomba antyoksydantów – związków które chronią komórki przed procesem starzenia. Doskonale nadaje się do zaspokojenia potrzeb suchej wymagającej regeneracji skóry. Do tej mieszanki dodajemy jeszcze jeden składnik którego tutaj nie podajemy ze względu na utrzymanie tajemnicy zawodowej.

Masaż czekoladą ma na celu przywrócenie miękkości i nawilżenia skóry, ale także stymuluje produkcję endorfin (hormonów szczęścia), które posiadają zdolność aktywacji naturalnego procesu eliminacji tłuszczu i pojędrnienia skóry. W naszym studio bazujemy tylko i wyłącznie na produktach naturalnych zalecanych przez naturoterapeutów.

Czas trwania 60min        Cena 130zł

 Masaż Czekoladowy możesz rozszerzyć o peeling całego ciała. 

Pakiet “Czekoladowa fuzja”  – składa się z czekoladowego masażu o właściwościach rozluźniających dla mięśni oraz aromaterapii połączonej z peelingiem czekoladowo pomarańczowym. Warto wspomnieć o pięknym zapachu użytego preparatu do peelingu, który roznosi się po salonie jak niebiosa w aerozolu. 

Cena za pakiet 170zł             Czas trwania: 90min

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa