MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

 

Masaż gorącymi kamieniami różni się od innych rodzajów masażu.Cechą charakterystyczną masażu jest użycie rozgrzanych kamieni z bazaltu które pozyskiwane są z zastygłej lawy wulkanicznej, gdyż charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. Podczas masażu stosuje się zazwyczaj szwedzkie techniki masażu, które mogą obejmować długie uderzenia, ugniatanie i kołysanie.

Masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzenie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych co równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka.

Zabiegi tego typu stały się w ostatnich latach popularne na całym świecie, zagościły w ośrodkach SPA, centrach terapeutycznych, gabinetach masażu. Lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie. Tradycyjna medycyna chińska jest jedną z najstarszych metod leczenia na świecie. Leczy ona nie tylko symptomy ale również przyczyny chorób, dlatego ciepłe kamienie wykorzystuje się również do ugniatania odpowiednich punktów leżących na przebiegu meridianów.

Najważniejsze rezultaty masażu gorącymi kamieniami:

Działa niezwykle uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu,

Głęboki relaks mięśni,

Zmniejsza bóle, łagodzi dolegliwości

Poprawia elastyczność i jędrność skóry, pomaga zwalczać cellulit,

Poprawia cyrkulacje krwi i limfy,

Wycisza psychikę,

Ułatwia wypłukiwanie toksyn.

Terapia kamieniami jest zalecana w przypadku:

– przy bólach mięśniowych, bólach pleców i stresie

– stanach zmęczenia psychofizycznego

Czas trwania 60min      Cena 150zł

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa