Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

Męskie SPA

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Masaż klasyczny lub relaksacyjny  (60min)

Zabieg parafinowy na dłonie

Parafina jest produktem destylacji ropy naftowej. Zawiera specjalne substancje o właściwościach natłuszczających. Chociaż sama w sobie nie nawilża, po aplikacji tworzy warstwę ochronną, która zamyka wilgoć w skórze. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w preparatach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.

Po zabiegu parafinowym skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona.  Parafina idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Co więcej, wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Po zabiegu warto użyć także środków zawierających kolagen – w ten sposób jeszcze głębiej nawilżymy dłonie. Warto wiedzieć, że parafina hamuje proces starzenia się skóry i skutecznie niweluje przebarwienia

Pedicure

Zabieg składa się ze zmiękczającej kąpieli wodnej, usunięcia skórek, spiłowaniu paznokci, usunięcia zrogowaciałego naskórka, peelingu, nałożenia kremu oraz odżywki do paznokci.

Czas trwania – 2,5 godz.

Cena – 180zł

Cena dla dwóch osób – 289zł