MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia BEZIGŁOWA to bezbolesna, przełomowa technologia. Technikę przekłuwania igłą zastępuje iniekcja elektrofalowa. Ta fala elektryczna generuje stałe prądy pulsacyjne powodujące napięcie skóry otwiera od 650 do 800 mikroporów w zaledwie 2 sekundy, tworząc wiele małych kanałów dla 99% składników odżywczych wnikających do skóra do 6 mm głębokości. Metoda bezigłowa jest całkowicie bezbolesna i nie ma ryzyko infekcji, krwawienia, siniaków lub uszkodzenia skóry. Rezultaty będą widoczne już po jednym zabiegu. Ile zabiegów potrzebuję? Mezoterapia bezigłowa poprawi koloryt i teksturę skóry, drobne linie i zmarszczki, popękane naczynka i przebarwienia. Dla najlepszych rezultatów zalecana jest comiesięczna konserwacja.
Jakie są korzyści?
· Poprawia teksturę i koloryt skóry
· Działa przeciwstarzeniowo i odmładzająco na skórę
· Leczy trądzik i ożywia uszkodzoną skórę
· Znacznie poprawia pigmentację
· Naprawia popękane naczynka i pajączki, redukując zaczerwienienia
· Lifting twarzy 3D
· Poprawia skórę i zmniejsza wielkość porów
I FAZA wprowadzenie koktajlu zabiegowego – zachodzi proces elektroporacji czyli otworzenia kanalików jonowych, w tej fazie substancje aktywne wnikają w komórki.
II FAZA cyrkulacja – dalsze (głębsze) wprowadzanie substancji aktywnych, zaczyna wytwarzać się ciśnienie w komórce. Bardzo często komórka jest zatoksyczniona ,obumarła, więc kolejnym kanalikiem jonowym (komórka ma kilka takich kanalików) są wypychane te toksyny pod wpływem wytworzonego ciśnienia.
III FAZA drenaż – dalsze głębsze wprowadzanie substancji aktywnych, z tym że podciśnienie wyrównuje się do stanów pierwotnych (normalizuje).
IV FAZA stymulacja – zamknięcie kanalików jonowych i wyrównanie końcowe ciśnienia komórkowego.
Jak długo trwa zabieg?
30-45 minut
 
Cena zabiegu:
Twarz: 120zł
Twarz i szyja: 140zł
Twarz,szyja, dekolt: 160zł
studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa