Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

Mini kurs masażu dla dwojga

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Mini kurs masażu dla dwojga.

To propozycja świetnej zabawy podczas której każde z was będzie miało okazję wykonać masaż swojemu partnerowi pod okiem wykwalifikowanej masażystki.. Podczas 2,5-godzinnego spotkania masażystka będzie cały czas do Waszej dyspozycji – krok po kroku wprowadzi Was w magiczny świat masażu.

W blasku świec przy dżwiękach kojącej zmysły muzyki, popijając pyszną herbatkę lub kawkę , poznacie techniki i nauczycie się autorskiego masażu relaksacyjnego z elementami masażu klasycznego. Każda z osób będzie mogła zapoznać się z podstawami chwytami maserskimi, stosowanymi w masażach klasycznych i relaksacyjnych, które pozwoli odprężyć i zrelaksować, a także spędzić wyjątkowe chwile z bliską osobą.

Masaże wykonywane są naprzemiennie, każda z osób poznaje tajniki masażu, masując siebie nawzajem. Dzięki tej praktyce nasi klienci wychodzą nie tylko wymasowani ale i przygotowani do wykonania samodzielnie masażu swoim bliskim.

Gdy już będziecie wymasowani, zarezerwujemy dla was czas na zasłużony 45 minutowy odpoczynek w naszej niesamowitej Grocie Solnej z morskim mikroklimatem, gdzie będzie czekać słodki poczęstunek i lampka szampana.

Zajęcia przeznaczone są dla dwóch osób. Osoby nie musza być romantycznymi partnerami. Mogą to być po prostu dwie bliskie sobie osoby, przyjaciółki, rodzeństwo itp.

Łączny czas około: 3,5 godz

Cena: 250zł