Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

Moc Ślimaka – Zabieg ślimakami

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Moc Ślimaka – Zabieg ślimakami

ŚLIMAKI NA TWARZ DLA URODY I MŁODOŚCI

Moc Ślimaka – Zabieg ślimakami

W branży usług kosmetycznych niedawno pojawiła się egzotyczna i tajemnicza procedura -masaż twarzy ślimakami, która szybko zyskała popularność wśród kobiet. Zabieg znany i bardzo popularny między innymi we Francji czy Japonii, pod nazwą Celebrity Escargot Course, to swoista operacja plastyczna bez użycia skalpela. W Polsce zabieg jest już stosowany w kilku gabinetach kosmetycznych w większych miastach.

Zabieg żywymi ślimakami oznacza cudowny mikro masaż + cudowny 100% śluz. W procedurze wykorzystujący żywe ślimaki w celu zaaplikowania 100 % śluzu bezpośrednio na skórę.

JAKI JEST POŻYTEK Z MASAŻU ŚLIMAKIEM I CZY MIĘCZAKI NAPRAWDĘ POTRAFIĄ CZYNIĆ CUDA?

Biorąc pod uwagę fakt, iż ślimak dzięki swojemu śluzowi potrafi w ekspresowym tempie scalić swoja pęknięta skorupę, nie dziwi , iż śluz ślimaka posiada niezwykłą moc regeneracyjną.

Według ekspertów w branży kosmetycznej śluz .slimaków zawiera kolagen, czyli białko, które promuje regenerację komórek skóry i szybkie gojenie się różnych urazów, a także kwas glikolowy, elastynę, allatoninę, antybiotyki oraz witaminy A, C i E. W kosmetologii ślimaki są stosowane w leczeniu blizn, zadrapań, owrzodzeń skóry, blizn, oparzeń i napinania drobnych i głębokich zmarszczek twarzy. Skóra po zabiegu staje się naprężona, gładka i doskonale nawilżona.

Do zabiegów stosuje sie specjalny gatunek ślimaków które są hodowane specjalnie do celów kosmetycznych, gdyż nie wszystkie gatunki wytwarzają odpowiednią ilość śluzu.

Współpracujemy z certyfikowaną hodowlą zapewniającą odpowiednie warunki i normy. Ślimczki są karmione ekologicznym pokarmem wolnym od herbicydów, badane pod względem bakteriologicznym. Do każdego zabiegu stosujemy nowy zestaw ślimaczków, które są na bieżąco wymieniane przez hodowcę.

 

Cały zabieg trwa około 90 minut i obejmuje:

Przygotowanie twarzy w celu lepszego wchłaniania, następnie układamy ślimaczki które swobodnie poruszają się po skórze zostawiając drogocenny śluz. Zabieg jest odbierany przez klientki jako bardzo przyjemny i relaksujący masaż. 
W następnej kolejności wykonujemy zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków w celu głębszej penetracji śluzu wgłąb skóry. Na koniec nakładamy maseczkę z dodatkiem kawioru ślimaka, którą przygotowujemy na oczach klientki ( dla pewności, że nie stosujemy gotowych preparatów, a tylko i wyłącznie naturalny świeży kawior).

Moc Ślimaka – Zabieg żywymi ślimakami

Cena zabiegu – 350 zł                                          PROMOCYJNA CENA – 199zł

 

Moc Ślimaka - Zabieg żywymi ślimakami