Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

RYTUAŁ Dotyk Spa

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Tutaj, w cichym zakątku Vitality Studio przywitamy Cię orzeźwiającą filiżanką herbaty imbirowej potem koncentrujemy się na długotrwałym oderwaniu od zgiełku miasta I problemów dnia codziennego.

W czasie ok 3 godzinnego seansu, masz do dyspozycji masażystkę, której zadaniem jest, aby osoba która jest pod jej opieką wyszła nie tylko odprężona I zrelaksowana, ale też czuła się jak nowo narodzona. Piękna muzyka, pomieszczenie z funkcją koloroterapii uruchomionej w trakcie całego pobytu, sauna, peeling kawowo-miodowo-kokosowy, po którym skóra staje się jędrna I jedwabiście gładka, wspaniały masaż ręczny całego ciała z zastosowaniem olejku arganowego, niezwykle przyjemny masaż twarzy. Po tym wszystkim 45 minutowy odpoczynek na bardzo wygodnym leżaku w przyciemnionej klimatycznej grocie solnej.

W tym czasie możesz podrzemać, gdyż półmrok I warunki ku temu są sprzyjające, a przy okazji pooddychać nasyconym minerałami powietrzem, wydobywającym się z otoczonej solą himalajską oraz solą z morza martwego groty, jak również zainstalowanej wewnątrz groty mini tężni.

Czas trwania: 3godz

Cena: 180zł

Cena dla dwóch osób –  289zł