Pakiet Full Wypas


Pakiet Full Wypas

 • Ekskluzywny zabieg na twarz

 • Półgodzinny masaż pleców

 • Peeling całego ciała

 • Body Detox (oczyszczanie organizmu)

 • Zabieg parafinowy na dłonie

1. Ekskluzywny zabieg na twarz:

Zabieg zaczynamy od demakijażu, następnie nakładamy peeling enzymatyczny, który łagodnie i skutecznie usunie zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry. Peeling kawitacyjny głęboko oczyści pory, pozwali na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowując ją do wprowadzenia substancji aktywnych. Kolejny krok to masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pobudzi Twoją skórę do życia i nada jej promienny wygląd.

Odżywcza maska płat w połączeniu z jonoforezą, pozwoli na głębokie przeniknięcie składników aktywnych w głąb skóry. Na zakończenie zabiegu aplikujemy ampułkę oraz maskę algową, która zadba o to, by wprowadzone substancje utrzymały się w skórze.

Kosmetyki dobierane są indywidualnie, dlatego zabieg polecany jest do każdego typu cery.

 1. Demakijaz

 2. peeling enzymatyczny

 3. Peeling kawitacyjny

 4. 20 minutowy masaż twarzy, szyi i dekoltu

 5. Maska płat + jonoforeza

 6. Ampułka + Maska Algowa.

 7. Aplikacja regenerującego  kremu + pojemniczek kremu gratis.

2. Półgodzinny Masaż Pleców

Sprawdza się zarówno w przypadku dolegliwości fizycznych, na przykład wynikających z napięcia mięśni po dużym wysiłku, jak i psychicznych, gdy Twój umysł jest zmęczony po wyjątkowo trudnym dniu w pracy, czy w wyniku intensywnych przeżyć. Dzięki niemu poczujesz się bardziej wypoczęty i odprężony, jednocześnie mając znów energię i chęć do działania.

3. Peeling całego ciała:

Skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, natychmiast wygładzając i  poprawiając koloryt skóry, a  jednocześnie pobudzając ją do  szybszej odnowy

4. Body Detox

Body Detox  – to urządzenie, które dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody.W procesie oczyszczania jonowego wytwarzane są dodatnie i ujemne jony (naładowane atomy), które przyciągają i przyczepiają się do przeciwnie naładowanych cząsteczek toksyn i „wyciągają” te cząsteczki poprzez naszą skórę. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory ( ok. 2000 na każdej stopie) jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Następuje szybki i skuteczny proces energetyzacji organizmu.

Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo „pracować” co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydalanie toksyn i innych szkodliwych substancji Obwód jest „zamykany” poprzez zanurzone w wodzie stopy, poprze źródło zasilania dostarczany jest do obiegu prąd stały o niskim natężeniu, co powoduje, iż metale zawarte wewnątrz w połączeniu z wodą i solą wytwarzają dodatnie i ujemne jony.

5. Zabieg Parafinowy na dłonie

Zabieg parafinowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób z suchą skórą dłoni czy stóp. Zapewnia jej regenrację i nawilżenie.

Zabieg parafinowy zaczynamy od  peelingu  dłoni, który usunie martwy i zrogowaciały naskórek, dzięki czemu zaaplikowany następnie preparat odżywczy przedostanie się w głębsze warstwy skóry. Kolejnym etapem jest zanurzenie dłoni w  kąpieli parafinowej  do momentu uzyskania grubej powłoki na skórze. Ciepła parafina rozszerza pory, dzięki czemu składniki odżywcze szybciej się wchłaniają. Na warstwę parafiny kosmetyczka nakłada rękawice, których zadaniem jest dłużej utrzymać ciepło. Po około 20 minutach rękawice wraz z parafiną usuwane są z dłoni, po czym wmasowujemy pozostałości preparatu.

Pakiet Full Wypas

Czas trwania: 3 do 3,5 godz

Cena regularna: Dla jednej osoby: 350zł dla Dwojga 550zł.

Cena Promocyjna: Dla jednej osoby 240zł , Dla dwojga 400zł

body detox ,zabieg na twarz, masaż pleców

Pakiet Full Wypas