Pakiet Pielęgnacyjny

Rozłóżcie ciała na pielęgnacyjnym posłaniu salonu tętniącego ulgą. Rytuał dla dwojga nie jest jedynie dobrym pomysłem na randkę czy przyjacielskie spotkanie – to psychofizyczne spoiwo relacji i początek wspaniałej przygody z beztroską w roli głównej. Jeżeli widmo codziennych zobowiązań pochłania Was tak bardzo, że nie znajdujecie czasu, by poświęcić uwagę własnym ciałom, jeden z dwóch rytuałów pielęgnacyjnych pobudzi w Was to, co uśpiła rutyna!

Pakiet Duo Lux to fuzja wspaniałego masażu o właściwościach rozluźniających dla mięśni oraz aromaterapii połączonej z peelingiem i pobytem w grocie solnej, która działa antyseptycznie, wyciszająco, a nawet dobroczynnie dla dróg oddechowych. Warto wspomnieć o pięknym zapachu użytego preparatu do peelingu, który roznosi się po salonie jak niebiosa w aerozolu.

Drugim z proponowanych zabiegów jest pakiet Duo Soft, czyli cudowny relaksacyjny spacer po pragnieniach własnego ciała. Najpierw 30-minutowy pobyt w niezwykłej saunie infrared, wykorzystującej promieniowanie podczerwone, by zmaksymalizować skuteczność dobroczynnie działającej pary. Oprócz bajecznie odprężającego masażu oraz pobytu w grocie solnej pakiet Duo Soft został poszerzony o regeneracyjną maskę na ciało, która zostanie nałożona zaraz po masażu. Jej nawilżające i odbudowujące właściwości są nieocenione dla wszystkich tych, którzy chcieliby poczuć, jak dobrze mieć podreperowaną duszę.

Spójrzcie, jak wiele dobra oferuje każdy z przedstawionych zabiegów i sprezentujcie sobie prawdziwie pożyteczne przeżycie!

Pakiet pielęgnacyjny: do wyboru jedna z dwóch opcji.

Pakiet DUO LUX – niesamowity relaks dla Dwojga

· masaż relaksacyjny lub klasyczny całego ciała (60 min)
· aromatyczny peeling całego ciała
· pobyt w grocie solnej przy kawce lub herbatce i słodkim poczęstunku + lampka wina

Pakiet DUO SOFT – niesamowity relaks dla Dwojga

· pobyt w saunie infrared (30 min)
· aromatyczny peeling całego ciała połączony z masażem (30 min)
· nałożenie maski na ciało
· pobyt w grocie solnej przy kawce lub herbatce i słodkim poczęstunku + lampka wina

Czas trwania około 2,5.godz       Cena: 199zł      Cena Dla Dwojga: 299zł

 

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa