Pakiet na twarz, dłonie i stopy

Ekskluzywny zabieg na twarz
zabieg pielęgnacyjny na stopy
Zabieg parafinowy na dłonie

EKSKLUZYNY ZABIEG NA TWARZ

Demakijaz
peeling enzymatyczny
Peeling kawitacyjny
Japoński masaż twarzy skoncentrowany głównie na odmładzaniu (drenaż limfatyczny metodą podciśnieniową, techniki liftingujące połączone z akupresurą)
Maska płat + jonoforeza
Ampułka + Maska Algowa.
Aplikacja regenerującego kremu.

Zabieg zaczynamy od demakijażu, następnie nakładamy peeling enzymatyczny, który łagodnie i skutecznie usunie zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry. Peeling kawitacyjny głęboko oczyści pory, pozwali na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowując ją do wprowadzenia substancji aktywnych. Kolejny krok to masaż twarzy, szyi i dekoltu połączony z drenażem limfatycznym metodą podciśnieniową,  który pobudzi Twoją skórę do życia i nada jej promienny wygląd.
Odżywcza maska płat w połączeniu z jonoforezą, pozwoli na głębokie przeniknięcie składników aktywnych w głąb skóry. Na zakończenie zabiegu aplikujemy ampułkę oraz maskę algową, która zadba o to, by wprowadzone substancje utrzymały się w skórze.
Kosmetyki dobierane są indywidualnie, dlatego zabieg polecany jest do każdej cery.

ZABIEG PIELĘGNACYJNY NA STOPY

Czyli odprężający oraz pielęgnacyjny zabieg na stopy

Przebieg zabiegu:
Aromatyczna kąpiel
Zmiękczający peeling stóp
Usuwanie zrogowaceń i zgrubień za pomocą frezarki.
Wmasowanie odżywczego kremu
Zabieg nawilża oraz regeneruje skórę. Zapewnia efekt gładkich stóp na długi czas.

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

Zabieg parafinowy zaczynamy od peelingu dłoni, który usunie martwy i zrogowaciały naskórek, dzięki czemu zaaplikowany następnie preparat odżywczy przedostanie się w głębsze warstwy skóry. Kolejnym etapem jest zanurzenie dłoni w kąpieli parafinowej do momentu uzyskania grubej powłoki na skórze. Ciepła parafina rozszerza pory, dzięki czemu składniki odżywcze szybciej się wchłaniają. Na warstwę parafiny kosmetyczka nakłada rękawice, których zadaniem jest dłużej utrzymać ciepło. Po około 20 minutach rękawice wraz z parafiną usuwane są z dłoni, po czym wmasowujemy pozostałości preparatu.

Czas trwania 2,5 – 3 godzin      Cena: 229zł       Cena Dla Dwojga: 369zł

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa