Okólna 84, 42-218 Częstochowa
731 849 312
kontakt@vitality-studio.pl

Ujędrniający zabieg na ciało

Masaże Częstochowa - Zabiegi SPA

Ujędrniający zabieg na ciało

Terapia szczególnie polecana jest dla osób poszukujących intensywnego ujędrnienia skóry, szczególnie podczas walki z cellulitem lub utraty masy ciała. Skóra odzyskuje jędrność i atrakcyjny wygląd.

Terapia oparta na dwóch głównych składnikach aktywnych pozyskiwanych z kawy. Pierwszym z nich jest kofeina wykazująca silne działanie antycellulitowe, wyszczuplające oraz ujędrniające. Pobudza ona spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpiesza przemianę materii. Drugim składnikiem aktywnym jest kwas chlorogenowy, związek pozyskiwany z kawy zielonej I śliwek, który bije w ostatnim czasie rekordy popularności na całym świecie, jako świetny środek na odchudzanie.

W skład zabiegu wchodzą.

  1. 30 minutowy seans w saunie Infraed – O dobroczynnych właściwościach sauny infrared można mówić wiele. Są to sauny nowej generacji. W przeciwieństwie do saun fińskich, sauny infrared nagrzewają się jedynie do 50 stopni C, dzięki czemu odczuwamy większy komfort przy jednoczesnym odpowiednim nagrzaniu skóry oraz mięśni. Sprzyja to poszerzeniu się porów w celu lepszego wchłaniania. Działanie sauny już samo w sobie sprzyja odchudzaniu.

  2. Masaż próżniowy 30min.

  3. Kawowy Peeling ciała zawierający kofeinę, koncentrat kwasu chlorogenowego wzbogacony wyciągiem z guarany oraz cynamonu.

  4. Podgrzana maska wyszczuplająco -antycellulitowa na bazie masła shea z dodatkami składników aktywnych.

  5. Tak przygotowane ciało owijamy, I pozwalamy składnikom działać relaksując się 20 minut pod kocem termicznym na podgrzewanym stole, po czym jeszcze dokładnie wmasowujemy preparaty.

  6. Zmywamy ciało czystą ciepłą woda pod przysznicem, I nanosimy serum kofeinowe.

ZABIEGI POLECANE:

  1. dla osób dbających o zgrabną sylwetkę,

  2. w kuracjach wyszczuplających i antycellulitowych,

  3. w celu stymulacji procesów metabolicznych organizmu,

  4. dla skóry zmęczonej i pozbawionej witalności.

Czas trwania: około 120min

Cena: 260zł

Ujędrniający zabieg na ciało

Ujędrniający zabieg na ciało – Częstochowa