Zabieg Antycellulitowy wyszczuplający

SAUNA INFRARED 

MASAŻ PRÓŻNIOWY

MASKA ANTYCELLULITOWA/ODCHUDZAJĄCA

UJĘDRANIAJĄCE SERUM KOFEINOWE

Terapia szczególnie polecana jest dla osób poszukujących intensywnego ujędrnienia skóry, szczególnie podczas walki z cellulitem lub utraty masy ciała. Skóra odzyskuje jędrność i atrakcyjny wygląd.

Terapia oparta na dwóch głównych składnikach aktywnych pozyskiwanych z kawy. Pierwszym z nich jest kofeina wykazująca silne działanie antycellulitowe, wyszczuplające oraz ujędrniające. Pobudza ona spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpiesza przemianę materii. Drugim składnikiem aktywnym jest kwas chlorogenowy, związek pozyskiwany z kawy zielonej I śliwek, który bije w ostatnim czasie rekordy popularności na całym świecie, jako świetny środek na odchudzanie.

ZABIEG ANTYCELLULITOWY WYSZCZUPLAJĄCY

30 minutowy seans w saunie Infraed – O dobroczynnych właściwościach sauny infrared można mówić wiele. Są to sauny nowej generacji. W przeciwieństwie do saun fińskich, sauny infrared nagrzewają się maksymalnie do 60 stopni C, dzięki czemu odczuwamy większy komfort przy jednoczesnym odpowiednim nagrzaniu skóry oraz mięśni. Sprzyja to poszerzeniu się porów w celu lepszego wchłaniania. Działanie sauny już samo w sobie sprzyja odchudzaniu.

Masaż próżniowy 40min.

 

Podgrzana maska wyszczuplająco -antycellulitowa na bazie masła shea z dodatkami składników aktywnych.

Tak przygotowane ciało przykrywamy i pozwalamy składnikom działać relaksując się 20 minut pod kocem termicznym na podgrzewanym stole. Następnie dokładnie wmasowujemy preparaty.

Zmywamy ciało czystą ciepłą woda pod przysznicem, I nanosimy serum kofeinowe.

ZABIEGI POLECANE:

– dla osób dbających o zgrabną sylwetkę,

– w kuracjach wyszczuplających i antycellulitowych,

– w celu stymulacji procesów metabolicznych organizmu,

– dla skóry zmęczonej i pozbawionej witalności.

Czas trwania: około 120min         Cena: 200zł

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa