Zimowy Pakiet Rozgrzewający

Masaż gorącymi kamieniami różni się od innych rodzajów masażu.Cechą charakterystyczną masażu jest użycie rozgrzanych kamieni z bazaltu które pozyskiwane są z zastygłej lawy wulkanicznej, gdyż charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. Podczas masażu stosuje się zazwyczaj szwedzkie techniki masażu, które mogą obejmować długie uderzenia, ugniatanie i kołysanie.

Masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzenie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych co równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka.

Zabiegi tego typu stały się w ostatnich latach popularne na całym świecie, zagościły w ośrodkach SPA, centrach terapeutycznych, gabinetach masażu. Lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie. Tradycyjna medycyna chińska jest jedną z najstarszych metod leczenia na świecie. Leczy ona nie tylko symptomy ale również przyczyny chorób, dlatego ciepłe kamienie wykorzystuje się również do ugniatania odpowiednich punktów leżących na przebiegu meridianów.

Czas trwania 2,5godziny        Cena: 199zł       Cena Dla Dwojga: 339zł

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa