BON PODARUNKOWY

Chcesz zrobić prezent wyjątkowej osobie, a nie wiesz co wybrać? Najlepszym pomysłem będzie wykupienie Vouchera upominkowego Vitality Studio. Wybierz dowolną kwotę wartości vouchera (min. 50zł). Bon można wykorzystywać wielokrotnie aż do wybrania całej kwoty. Jeśli kwota pozostała na bonie będzie mniejsza od wartości zabiegu, można dopłacić na miejscu i wybrać dowolny zabieg.
Bon może być wypisany również na konkretną usługę, np: Masaż Klasyczny w cenie 80zł.

Po wykupieniu vouchera, prosimy o podanie danych osoby, dla której będzie on wręczony (mailowo, lub we wiadomości dla sprzedawcy).
Wypełniony bon odeślemy na wskazanego w zamówieniu e-maila w ciągu kilku godzin.
Jeżeli zależy Ci na eleganckiej formie podarunku, możesz wykupić i odebrać bon na miejscu. Taki voucher jest wypisywany na specjalnym papierze oraz zapakowany w kopertę. Bon podarunkowy Częstochowa

Bon podarunkowy SPA Częstochowa
Bon Podarunkowy

Najczęściej kupowane Bony Upominkowe

Pakiet Pielęgnacyjny

Rozłóżcie ciała na pielęgnacyjnym posłaniu salonu tętniącego ulgą. Rytuał dla dwojga nie jest jedynie dobrym pomysłem na randkę czy przyjacielskie spotkanie – to psychofizyczne spoiwo relacji i początek wspaniałej przygody z beztroską w roli głównej. Jeżeli widmo codziennych zobowiązań pochłania Was tak bardzo, że nie znajdujecie czasu, by poświęcić uwagę własnym ciałom, jeden z dwóch rytuałów pielęgnacyjnych pobudzi w Was to, co uśpiła rutyna!

Pakiet Duo Lux to fuzja wspaniałego masażu o właściwościach rozluźniających dla mięśni oraz aromaterapii połączonej z peelingiem i pobytem w grocie solnej, która działa antyseptycznie, wyciszająco, a nawet dobroczynnie dla dróg oddechowych. Warto wspomnieć o pięknym zapachu użytego preparatu do peelingu, który roznosi się po salonie jak niebiosa w aerozolu.

Drugim z proponowanych zabiegów jest pakiet Duo Soft, czyli cudowny relaksacyjny spacer po pragnieniach własnego ciała. Najpierw 30-minutowy pobyt w niezwykłej saunie infrared, wykorzystującej promieniowanie podczerwone, by zmaksymalizować skuteczność dobroczynnie działającej pary. Oprócz bajecznie odprężającego masażu oraz pobytu w grocie solnej pakiet Duo Soft został poszerzony o regeneracyjną maskę na ciało, która zostanie nałożona zaraz po masażu. Jej nawilżające i odbudowujące właściwości są nieocenione dla wszystkich tych, którzy chcieliby poczuć, jak dobrze mieć podreperowaną duszę.

Spójrzcie, jak wiele dobra oferuje każdy z przedstawionych zabiegów i sprezentujcie sobie prawdziwie pożyteczne przeżycie!

Pakiet pielęgnacyjny: do wyboru jedna z dwóch opcji.

DUO LUX – niesamowity relaks dla Dwojga

· masaż relaksacyjny lub klasyczny całego ciała (60 min)
· aromatyczny peeling całego ciała
· pobyt w grocie solnej przy kawce lub herbatce i słodkim poczęstunku + lampka wina

DUO SOFT – niesamowity relaks dla Dwojga

· pobyt w saunie infrared (30 min)
· aromatyczny peeling całego ciała połączony z masażem (30 min)
· nałożenie maski na ciało
· pobyt w grocie solnej przy kawce lub herbatce i słodkim poczęstunku + lampka wina

Czas trwania około 2,5.godz       Cena: 159zł      Cena Dla Dwojga: 259zł

Bony Podarunkowe Częstochowa

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa