MASAŻ RELAKSACYJNY

 Masaż pozwala osiągnąć stan odprężenia ciała i umysłu oraz zniwelować skutki stresu i zmęczenia, co owocuje znaczną poprawą ogólnego samopoczucia.

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem naturalnym, który polega na stymulacji tkanek organizmu. Oddziałując na skórę, tkankę łączną i tłuszczową, mięśnie, zakończenia nerwowe oraz układy krwionośny, limfatyczny, nerwowy i hormonalny, uwalnia nie tylko ciało, ale również umysł od stresu oraz wspomaga regenerację organizmu.

Czas trwania: 60min         Cena: 100zł 

 


MASAŻ RELAKSACYJNY W GROCIE SOLNEJ

Masaż wykonany w grocie solnej to prawdziwa gratka dla Ciała, Umysłu i Ducha dlatego nazywamy go Masażem CUD

Niesamowity klimat otoczenia, walory wzrokowe, szczególnie w pozycji kiedy leżymy na plecach, kiedy mamy nad sobą sufit z symulacją gwieździstego nieba nocą. Piękna relaksacyjna muzyka oraz wszystkie korzyści wdychanego, nasyconego mikroelementami powietrza, jakie niesie ze sobą przebywanie w Grocie Solnej wyposażonej w tężnię. Cóż więcej potrzeba do relaksu? Wisienką na torcie jest sam masaż. Wykonujemy go z zastosowaniem olejku CBD z roślin konopii. Olejek legalny I dostępny w Polsce jest pozyskiwany z konopii siewnych I nie posiada substancji psychoaktywnych, za to staje się w ostatnim czasie nieocenionym pielęgnacyjnym hitem.

Czas trwania: 60min         Cena: 110zł

 

studio masażu częstochowa

© Copyright 2019-2020 Vitality | Wszystkie prawa zastrzeżone | Częstochowa